Kış Aylarında Otobüs Yolculuğunuzun Daha İyi Geçmesini Sağlayacak Olan Filmler

Otobüsle yapılan yolculukların büyük bir çoğunluğu sıkıcı ve rahatsız edici yolculuklardı. Ancak bu durum eskide kaldı ve artık otobüsler teknolojinin nimetlerinden faydalanarak son derece önemli materyallerle donatıldı. Otobüslerde, prizler, USB girişleri, tablet ekranlar, televizyonlar ve daha birçok imkan mevcutken, aylarında otobüs yolculuğunuzun daha keyifli geçmesini sağlayacak olan filmleri sizler için derledik.

Ye Dua Et Sev

2010 yılında vizyona giren bu film, Elizabeth adından bir kadının, son derece zorlu ve meşakkatli olan bir boşanma hikayesini konu almaktadır. Boşandıktan sonra adeta kendini bir girdapta bulan ve bu girdaba kapılan bu kadın, yaşadığı tüm zorlukları açık bir şekilde gözler önüne sermekte, sonrasında ise tüm bu zorluklardan nasıl başarılı bir şekilde kurtulduğunu anlatmaktadır. Tüm bu durumlardan sonra uzun bir yolculuğa çıkmaya karar veren kadın, ve ’a giderek, kendini bambaşka bir serüvenin içerisinde bulur.

Kumsal

2000 yılında vizyona giren Kumsal filmi, o dönemden günümüzde kadar varlığını sürdürebilmiş ve halen daha ilgiyle izlenen filmlerin başında yer almaktadır. Başrolünde Leonardo di Caprio oynarken, filmi ana karakteri olan Richard, Tayland yolculuğuna çıkar. Bu yolculukta birbirinden farklı maceralarla karşılaşacak olan Richard, aslında birtakım şeylerden kaçmakta ve kendini geçmişinden arındırmak istemektedir.

Son Yolculuk

2008 yılında vizyona giren Son Yolculuk filmi, Joshua Jackson adındaki bir öğretmeni konu alıyor. Bu öğretmen, 2 yıllık bir ömrü kaldığını öğreniyor ve bu süreden sonra bambaşka bir hayat yaşamaya başlıyor. 4500 kilometrelik bir yolculuğa çıkan söz konusu öğretmen, bütün hayatını geride bırakarak, kalan iki yılını dopdolu ve yollarda geçirmek ister.

Dikey Limit

Dikey Limit filmi 200 yılında vizyona giren ve o dönem büyük bir ses getiren filmlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Peter ve Annie adındaki iki profesyonel dağcının hikayesini konu alan bu film, Bu ikilinin başlarından geçen dramatik bir kazayı konu almaktadır. Kaza sonrası hayatlarında birçok değişimle karşılaşan bu ikili, son derece zor bir süreçten geçmektedir.

Şimdi Ya Da Asla

Ne varsa eski filmlerde var diyebiliriz. Şimdi ya da Asla filmi de, bu konudaki en önemli örneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 2007 yılında vizyona giren bu film, Carter Chambers adındaki bir tamirciyi konu alarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı Edward Cole adındaki bir diğer karakter ise son derece zengin bir iş adamıdır. İkilinin yolları bir anda kesişir ve bu ikili son derece farklı maceralar içerisinde yan yana olurlar.

Bir Cevap Yazın

  1. Kış Aylarında Otobüs Yolculuğunuzun Daha İyi Geçmesini Sağlayacak Olan Filmler Kış Aylarında Otobüs Yolculuğunuzun Daha İyi Geçmesini Sağlayacak Olan Filmler için yorumda bulun

    Kış Aylarında Otobüs Yolculuğunuzun Daha İyi Geçmesini Sağlayacak Olan Filmler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kış Aylarında Otobüs Yolculuğunuzun Daha İyi Geçmesini Sağlayacak Olan Filmler için ilk yorumu yapabilirsin.