İstanbul’da Evlenme Teklifi Edilebilecek Mekanlar

Her bir köşesi farklı bir güzelliğe ev sahipliği yapan İstanbul’da sevgilimizle baş başa, romantik bir gün geçirebileceğimiz yerlerin sayısının oldukça fazla olduğunu hangimiz inkar edebiliriz ki? Özellikle pek çok ‘evlenme teklifi edilebilecek mekanları’ ile ünlü olan İstanbul; boğaz manzaralı restoranları ile sevgilisine unutulmaz bir evlilik teklifinde bulunmanın düşünü kuran tüm İstanbullu beylere hitap ediyor.

Üstelik sadece sevgilisine evlenme teklif etme amacıyla İstanbul dışından bu şehre gelenler de yok değil.

Evlenme teklifi edilebilecek mekanlar başlıklı bu yazımızda İstanbul’da ruh eşinize sıra dışı bir evlilik teklifinde bulunmanıza yardımcı olacak en güzel mekanlara değinmek istiyoruz.

İşte; İstanbul’da evlenme teklifi edilebilecek mekanlar listemiz:

  • Vogue Restoran

İstanbul Boğaz manzarası eşliğinde kız arkadaşınıza evlenme teklif etmek istiyorsanız; İstanbul’un Beşiktaş semtinin en popüler restoranlarından biri olan Vogue Restoran’da hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyon işlemlerinizi bir an önce tamamlamak adına http://www.voguerestaurant.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

  • Sunset Grill&Bar

Akdeniz mutfağının en lezzetli yiyeceklerini tadabileceğiniz Sunset Grill&Bar aynı zamanda Japon mutfağına has lezzetleri ile önce güzel bir afiyet çekebileceğiniz; ardından da gelecekteki eşinize olan aşkınızı haykırabileceğiniz bir adres olma özelliği taşıyor.

Beşiktaş’ta bulunan ve Boğaz manzaralı bu mekanın iletişim bilgilerine ulaşmak amacıyla http://www.sunsetgrillbar.com/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

  • Safran Restoran

Beyoğlu’nun en gözde mekanlarından biri olan, özellikle gösterişli mekanlardan hoşlananların uğrak noktası olan Safran Restoran; evlilik teklifinin de en az aşkları kadar kusursuz olmasını dileyenler için en doğru adreslerden bir diğeri!

Işıltılı atmosferi ile ışıl ışıl bir evlilik teklifi tasarlayanlara özel olan Safran Restoran’daki evlilik teklifinizin hiçbir şekilde geri çevrilmeyeceğini düşünüyoruz!

Safran Restoran’ın kendi resmi adresine ulaşmak adına http://safranrestaurantist.com/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

  • 29 Food Bar

Daha çok genç aşıkların takıldığı mekanlar arasında yer alan 29 Food Bar; dj eşliğinde sevgilinizle bolca dans edebileceğiniz, saatlerce eğlenebileceğiniz, ardından da sevgilinize evlenme teklifi edebileceğiniz bir adres!

Arkadaş gurubunuzla birlikte evlilik teklifinin hemen ardından sabahlara kadar eğlenmek adına 29 Food Bar’ı tercih edebilirsiniz.

  • Kız Kulesi Restoran

Dillere destan Kız Kulesi’nin hemen iç kısmında bulunan Kız Kulesi Restoran; şüphesiz ki her genç kızın ezbere bildiği hikayesi ile İstanbul’un en ünlü mekanları arasında bulunuyor.

Sevdiğiniz kadına evlenme teklif ettiğiniz yerin özel ve anlamlı bir yer olması adına Kız Kulesi Restoran’a bir şans verebilir; sevgilinizin evlenme teklifini bir ömür boyu unutmamasını sağlayabilirsiniz.

Şimdiden bol şans diliyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. İstanbul’da Evlenme Teklifi Edilebilecek Mekanlar için yorumda bulun

    İstanbul’da Evlenme Teklifi Edilebilecek Mekanlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstanbul’da Evlenme Teklifi Edilebilecek Mekanlar için ilk yorumu yapabilirsin.