Takip Edilesi En İyi Gezgin İnstagramları

Dünyanın farklı şehirlerine doğru uçsuz bucaksız ve keyifli bir yolculuğa koyulmak, çoğumuzun ortak hayalleri arasında yer alsa da maalesef ki iş, güç derken bir türlü dünyayı dolaşmaya vakit bulamıyoruz. Hatta bırakın dünyayı dolaşmayı ülkemizin eşsiz güzelliklerini bile ziyarete koyulamıyoruz.

Bu noktada bizim hayallerimizi gerçekleştiren dünyayı ve ülkemizi dolaşan gezginleri takip etmekten pek de fazlası maalesef ki elimizden gelmiyor.

Takip edilesi en iyi gezgin instagramları başlıklı bu yazımızda mutlaka takip etmeniz gereken, ilham verici gezginlerden kısaca bahsetmek istiyoruz.

İşte, hepsi birbirinden mükemmel en iyi gezgin instagramları listemiz:

  • The Blonde Abroad

Genç yaşına rağmen 50’nin üstünde ülkeyi gezen, bu uğurda işini bile bırakan Kiersten Rich; 500 bini aşkın takipçisi ile en çok takip edilen gezginler listemizde ilk sırada bulunuyor.

Gezdiği ülkelerin yanı sıra düzgün fiziği ve güzelliği ile de dikkat çeken gezgin, hemen hemen her gün Instagram hesabında gezilerine ve anılarına dair fotoğraflarını takipçileri ile paylaşıyor.

Bu güzel gezginin takipçisi olmak için https://www.instagram.com/TheBlondeAbroad/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

  • Sezgi Olgaç

155 bin takipçisi ile listemize girmeyi sonuna kadar hak eden Sezgi Olgaç; muhteşem bir fotoğraf sanatçısı olarak dolaştığı şehirlerde yakaladığı fotoğraf karelerini Instagram hesabı üzerinde sizlerle paylaşıyor.

2014 Instagram en iyi şehir fotoğrafçısı unvanını sonuna kadar hak eden Türk gezgin, tam bir doğa tutkunu olarak, doğaseverler tarafından da sevilip sayılan bir gezgin olma özelliği taşıyor.

Sezgi Olgaç’ın kendi çektiği fotoğraflarına ulaşmak için hemen https://listelist.com/turk-gezgin-instagram/ linkini tıklayabilirsiniz.

  • Duygu ve Bilgehan

Pek çok çiftin hayalini yaşayan ve çiftlere örnek olan ‘Biz Evde Yokuz’ Instagram hesabı 210 bin takipçinin üzerinde olan Duygu ve Bilgehan; dünyayı özgürce gezebilmek uğruna işlerinden vazgeçmiş olsa da bu durumdan hiç ama hiç pişman görünmüyorlar.

Birbirleriyle çok ama çok uyumlu olan bu çiftin Instagram hesabına https://www.instagram.com/bizevdeyokuz/ linkini tıklayarak, ulaşabilirsiniz.

  • Yolda Olmak

2010 yılından bu yana dünyayı gezen, bu uğurda işini bırakan bir diğer macera tutkunu gezgin olan Kemal Kaya’ya ait ‘Yolda Olmak’ Instagram hesabı, mutlaka göz atmanız gereken bir diğer adres!

Kemal Kaya’nın bol adrenalin ve macera dolu hayatına yakından tanık olmak adına https://www.instagram.com/yoldaolmak/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

  • Mücahit Muğlu

Tam bir yeşil ve doğa aşığı Mücahit Muğlu’nun hesabı, 144 bin takipçisi ile en iyi gezgin Instagramları listemizin bir diğer üyesi!

Karadeniz’e özel bir ilgisi bulunan gezginin Instagram hesabına https://www.instagram.com/mucahitmuglu/ linkinden erişebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Takip Edilesi En İyi Gezgin İnstagramları için yorumda bulun

    Takip Edilesi En İyi Gezgin İnstagramları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Takip Edilesi En İyi Gezgin İnstagramları için ilk yorumu yapabilirsin.