Sevgilinizle Sevgililer Günü İçin En İdeal Restoranlar

Sevgililer günü yaklaşıyorken, sevgilinizle onu gerçekten  özel hissettirecek bir yemeğe çıkabilir ve dünya çapındaki lezzetleri tadabilirsiniz. Bu konuda ülkemizde gerçekten son derece önemli restoranlar bulunmakta. Gelin bu restoranları hep birlikte tanıyalım ve sevgilinizle sevgililer gününde hangi restorana gideceğinizi kararlaştıralım.

Gine Restoran

Sevgililer gününde mutlaka tercih edilmesi gereken restoranlardan biri olan Gine Restoran, İtalyan mutfağının hakim olduğu bir restorandır. İstanbul’da sayılı restoranlardan biri olan Gine, Kanyon AVM içerisinde yer almakta ve sadece lezzetleri ile değil tasarımıyla da ciddi anlamda ziyaretçilerini büyülemekte. Birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde, partnerinizle birlikte son derece romantik bir ortamda yemek yemek istiyorsanız, rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanızda fayda var.

Fenix Restoran

İstanbul’un dünya çapında birçok restoranı içerisinde barındırdığını bilmeyen yoktur. Fenix Restoran ise yine dünya çapında olan ve İstanbul’da bulunan bir restoran olarak karşımıza çıkmaktadır. Muhteşem bir atmosfere sahip olan Fenix Restoran, romantik yemek için oldukça uygunken, bununla birlikte yemek sonrası eğlence konusunda da tam olarak beklentilerinizi karşılayacak türden bir restoran olarak karşınıza çıkacaktır. Genel anlamda Güney mutfağının hakim olduğu bu restoranda, son derece başarılı olan deniz ürünleriyle de karşılaşmak mümkündür. Lezzetinin, ortamının yanı sıra, sahip olduğu tasarımıyla da ünlü olduğunu söyleyebiliriz.

Renaissance Polat Hotel

Renaissance Polat Hotel, İstanbul’daki en güzel manzaralara sahip olan otellerden biri olarak bilinmektedir. Yapı bakımından son derece büyük olan bu otelde, birçok alan bulunurken, restoran kısmının ayrı bir büyüye sahip olduğunu söylemek isteriz. 14 Şubat’ta partnerinizle birlikte hem romantik bir yemek yemek istiyor hem de konaklamalı romantik bir gece geçirmek istiyorsanız, söz konusu otelin tam anlamıyla size hitap ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Lacivert Restoran

Manzarasını başka hiçbir yerde bulamayacağınız Lacivert Restoran, İstanbul manzarasını iliklerinize kadar hissetmenize yardımcı olan bir restorandır. Menü konusunda oldukça fazla seçenek bulunan bu restoranda, damak tadınıza uygun olan herhangi bir besin bulabilmek mümkünken, manzara eşliğinde partnerinizle birlikte son derece romantik bir gece geçirmeniz de mümkündür.

Izaka Restoran

Eşsiz Boğaz manzarasına sahip olan Izaka Restoran, partnerinizle 14 Şubat’ta romantik bir yemekten ziyade son derece eğlenceli bir gece geçirmenize yardımcı olmaktadır. Menüsüyle, özel mezeleriyle, soslarıyla ve ortamıyla tam olarak büyüleyici olan bu restoran, 14 Şubat’ta İstanbul’da mutlaka tercih edilmesi gereken mekanlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir Cevap Yazın

  1. Sevgilinizle Sevgililer Günü İçin En İdeal Restoranlar Sevgilinizle Sevgililer Günü İçin En İdeal Restoranlar için yorumda bulun

    Sevgilinizle Sevgililer Günü İçin En İdeal Restoranlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sevgilinizle Sevgililer Günü İçin En İdeal Restoranlar için ilk yorumu yapabilirsin.