Şişli’de Kiralık Daire Bulmak İsteyenlere Öneriler

Şişli, kiralık daire arayanların sıklıkla tercih ettiği bir ilçedir. Kesinlikle belli bir zevke hitap eden Şişli, bazı insanların karmaşık metropol yaşantısı ve gürültü sebebiyle buradan uzaklaşmasına yol açarken bazı insanları ise ulaşım kolaylığı, sosyal olanakları ve kültürel zenginliği ile çekmektedir. Oldukça gelişmiş ancak gelişmeye de devam eden Şişli’de ev almak, yatırım bakımından da oldukça mantıklıdır. Bu yazıda Şişli’de kiralık daire arayanların ne gibi seçeneklerinin olduğundan ve nelere dikkat etmeleri gerektiğinden bahsettik.

Şişli’de Kiralık Dairede Oturmanın Avantajları

Şişli, İstanbul’un önemli merkezlerinden biri olup hem İstanbulluların hem de turistlerin uğrak noktasıdır. Kültürel ve turistik bakımdan gezecek çok fazla yere sahip olmasının yanı sıra eğitim ve ulaşım olanakları bakımından da oldukça zengindir. İstanbul’da ulaşım imkanı en rahat olan ilk 3 ilçe arasında rahatlıkla sayılabilir.

Şişli’deki zengin sosyal aktivite imkanlarından bahsetmiştik. Bunu daha detaylı bir şekilde açıklamamız gerekirse Şişli’de bulunan Harbiye Açık Hava Tiyatrosu, Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı sayesinde şehirdeki kültürel aktivitelerin kalbi niteliğindedir. Ayrıca içerdiği 20 kilise ve neredeyse 40 cami sayesinde de İstanbul kültürünü açık bir şekilde gözler önüne sermektedir.

Şişli kiralık daire arayanların ilgisini çeken bir diğer özellik ise sosyal hayatın gelişmişliğidir. Sayısız kafe ve eğlence mekanı yer alan Şişli, insanların arkadaşları ile keyifli vakit geçirmesi için uygundur.

Şişli’de Kiralık Daire Fiyatları

Şişli’de kiralık daire fiyatları evin konumu, özellikleri ve yüzölçümüne göre şekillenmektedir. 2500 TL’den başlayan 1+1 evlerin kiraları, 4+1 evlerde 4400 TL’ye kadar çıkmaktadır. Kira fiyatlarını etkileyen önemli bir özellik, evin konumudur. Şişli’deki farklı semtlerdeki ev kiralarını sizin için sıraladık.

Şişli’de kiralık daire aramaya başlamadan önce bir talep listesi oluşturmanızda fayda vardır. Bu talep listesi konum, kira fiyatı gibi temel ihtiyaçların yanı sıra evin kaç yıllık olduğu ve çevresi gibi diğer özellikleri de içerebilir.

Bomonti’de Kiralık Daire Fiyatları

Bomonti, Şişli Merkez Mahallesi’nin Feriköy tarafında bulunmaktadır. Bomonti, tüneller ve çevre yolu bağlantısı sebebiyle Şişli’nin üst düzey konut projelerinin yer aldığı bir semt halini almıştır. Bomonti’deki en popüler ve nezih projeler arasında Anthill, Divan Bomonti ve Elysium yer almaktadır. Bu konut örneklerine daha pek çok örnek verebiliriz. Bomonti kiralık daire için en uygun semtlerden biridir.

Bomonti’de 1+1 dairelerin kirası 3.100 TL civarında olup 4+1 evlerin kirası 4.800 TL civarındadır.

Kurtuluş’ta Kiralık Daire Fiyatları

Kurtuluş semti, çeşitli etnik kökenden insanın bir arada yaşamasını sağlamasıyla öne çıkmaktadır. Trafiğin daha az yoğun olması Kurtuluş’ta yaşamayı tercih etmek için önemli bir sebepken otopark problemi, burada yaşayanları zorlayan önemli bir güçlüktür.

Halaskargazi Caddesi’nin yanında yer alan Kurtuluş, Şişli’de yaşamak isteyen ve düşük bütçeli ev tercih edenlerin talep ettiği bir mekandır.

Kurtuluş’ta 1+1 dairelerin kirası ortalama 2.650 TL olup 3+1 evlerin kirası ise 3700 TL civarındadır.

Şişli’de kiralık daire arayanların bu ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılayan RentRovi, ev sahipleri ve kiracıların birbirlerini bulmalarını ve bu sayede hem güvenli hem de bütçe dostu bir alışverişin gerçekleşmesini sağlar. RentRovi’nin sitesini ziyaret ederek Şişli’de aradığınız kiralık daireyi bulabilir ve yüksek fiyatların sizi istediğiniz ilçede yaşamaktan alıkoymasına izin vermemiş olabilirsiniz. RentRovi, sahip olduğu teknolojisiyle istediğiniz kiralık evi bulmanıza yardımcı olmasının yanı sıra Whatsapp, Gmail, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi profiller vasıtasıyla ekiple iletişime geçmenizi ve aklınızdaki soruları dilediğiniz gibi yönlendirmenizi sağlar.

Bir Cevap Yazın

  1. Şişli’de Kiralık Daire Bulmak İsteyenlere Öneriler için yorumda bulun

    Şişli’de Kiralık Daire Bulmak İsteyenlere Öneriler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şişli’de Kiralık Daire Bulmak İsteyenlere Öneriler için ilk yorumu yapabilirsin.