Gezginler İçin Alternatif Gelir Yönetimi: OpenCart İle Satış Yapma

Dünyayı gezmek çok ödüllendirici bir deneyim: hem yaşamı değiştiren hem de göz korkutan bir deneyim. Bir sürü insan 9’dan 5’e doğru ilerliyor ve bilinmeyene doğru ilerliyor. E-ticaret dünyasına kayıtsız bir şekilde dalın ve seyahatlerinize uygun bir işte çalışın. Kendi çevrimiçi mağazanızı açmak, seyahatlerinizi beslemek için size yeterli para kazandıracak, yani kalbiniz istediği sürece seyahat etmeye devam edebileceksiniz. Seyahat ederken kendi çevrimiçi mağazanızı nasıl açacağınızı öğrenelim.

Dijital Dağıtım Çözümleri

E-ticaret mağazanızı işletmedeki bariz zorluklardan biri, stokları bir depoda tutmak ve müşterilere dağıtmaktır. Butan’da gönderemeyeceğiniz bir sürü paketle sıkışıp kalmak istemezsiniz! Yer değiştiriyorsanız, o zaman bir deponun geleneksel alanlarını kullanamazsınız ve stoğunuzu evinizdeki yabancıların ellerine bırakmak istemeyebilirsiniz. Ama neyse ki başka seçenekler de var;

 • Ürünlerinizi müşterilere gönderin, böylece hiçbir zaman kendi ürünlerinizle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bir drop shipping şirketi, ürünleri stoklayacak ve müşterilere gönderecek, yani bu konuda endişelenmenize gerek kalmayacak. (Araştırmanızı yapın ve saygın bir şirket bulun çünkü sizi temsil edecekler)
 • Yeterince ivme kazandıktan sonra, e-ticaret mağazanızı uluslararası satış yapmak için genişletmeyi düşünün. Bazı stoksuz satış şirketleri ürünleri dünyanın her yerine gönderebilir. Hayatınızı kolaylaştırmak için güvendiğiniz bir damla nakliye şirketi bulun
 • Sizin için sevkiyatı halletmeleri için eve geri dönen insanları kiralayabilirsiniz, ancak bu oldukça pahalı olabilir.

Web Sitenizi Yönetmenize Yardımcı Olacak Entegre Araçları Kullanın

Kullandığınız platforma bağlı olarak, yoldayken mağazanızı yönetmenize yardımcı olacak bir dizi farklı eklenti ve araç vardır. OpenCart xml entegrasyonu, müşterilere büyük hacimli e-postalar göndermenizi sağlar ve zamanı azaltır. Uygulamalar ve eklentiler, mağazanızı kolayca yönetebileceğiniz anlamına gelir.

Mağazanızı Daha Verimli Yönetmenize Yardımcı Olacak Araçları Kullanın

Sosyal medya gönderilerini planlamak için araçlar kullanın. İlginç bir hikaye anlatmak ve kullanıcılarınızın etkileşime gireceği içerik eklemek için kendi seyahat resimlerinizi ve ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi Mağazanızı Ölçeklendirin

E-ticaret mağazanızı ölçeklendirmenin zorluğu, seyahat ederken nasıl büyüyeceğinizi bilmektir. Çevrimiçi işinizi sürdürülebilir bir imparatorluğa nasıl genişletebilirsiniz?

 • İşletmenizi bir sonraki seviyeye nasıl taşıyabilirsiniz? Çıktıyı artırmak ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için neler yapabileceğinizi düşünün. İşinizi kendi başınıza yürütüyorsanız, üretkenliğinizi kullanmak için bir program yapmanız gerekir.
 • Müşterilere uluslararası satış yaparak çevrimiçi işinizi genişletin. Bir bölgede satış konusunda ustalaştıktan sonra, geliri artırmak için başka yerlere geçin

Satışlarınızı OpenCart Üzerinden Yapın

OpenCart, açık kaynaklı bir PHP tabanlı çevrimiçi e-ticaret çözümüdür. OpenCart e-ticaret web siteleri en popüler olanlardır. Kullanıcı dostu, etkili ve işlevseldirler. Açık sepet web sitesi geliştirme hizmetleri arıyorsanız, Hindsoft Teknolojisi tek durak çözümdür. Özel web sayfası tasarımı, sorunsuz ödeme ağ geçitleri ve alışveriş sepeti entegrasyonu ile müşteriler üstün bir alışveriş deneyimi yaşarlar.

Özelleştirilmiş açık sepet e-ticaret web sitesi geliştirme ve bakım hizmetleri sunan bir uzman ekibimiz var. Uzmanlarımız, e-ticaret web sitesi geliştirme, bakım, alışveriş sepeti özelleştirme, şablon tasarımı, Açık Sepet SEO ve daha pek çok konuda size yardımcı olacaktır. Uygun, kolay ve uygun maliyetli çözümler için, deneyimli ekibimize güvenirseniz, en iyi hizmeti en iyi şekilde alırsınız. OpenCart özellikleri şunları içerir;

 • Kullanıcı dostu: Son derece sezgisel ve iyi tasarlanmış bir arayüze eşlik eden oldukça kullanıcı dostu ve güçlü bir platformdur. Magento’dan daha basit, ancak WooCommerce’den daha zahmetli kullanılıyor. Kısıtlı teknik bilgiyle bile, OpenCart içinde çok fazla zorlanmadan ekleme, değiştirme veya değişiklik yapabilirsiniz.
 • Güvenliğiniz ve barındırmanızdan sizin sorumlu olduğunuzu düşünürsek, temel maliyetler alan adı, SSL sertifikası ve barındırmayı kapsayacaktır. Dolayısıyla, farklı uzantılar satın almak için önemli miktarda nakit harcamanız gerektiği açıktır.
 • Web sitesi optimizasyonu: SEO söz konusu olduğunda OpenCart ne tercih edilir ne de listemizde bahsedilen diğer platformlardan daha kötüdür. Üst düzey bir e-ticaret platformundan bekleyebileceğiniz tüm temel SEO özelliklerine sahiptir ve ürünlerinizi kolayca üst sıralara taşıyabilir. OpenCart SEO performansınızı biraz daha artırmanız gerekirse, birçok harika eklenti de vardır. Ayrıca OpenCart modülleri özellikleriyle kolay bir şekilde e-ticaret sitenizi yönetebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

 1. gezerken para kazanmak Gezginler İçin Alternatif Gelir Yönetimi: OpenCart İle Satış Yapma için yorumda bulun

  Gezginler İçin Alternatif Gelir Yönetimi: OpenCart İle Satış Yapma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gezginler İçin Alternatif Gelir Yönetimi: OpenCart İle Satış Yapma için ilk yorumu yapabilirsin.