Dna Hotel Dalyan

Türkiye’de tatil yapmak isteyenlerin en çok Muğla Dalyan’ı ziyaret ettikleri görülmektedir. Çünkü  birbirinden güzel plajları ve muhteşem doğası bulunmaktadır. Bu plajlardan bazıları Avrupa’nın en iyi plajı seçilen İztuzu plajı, Sarıgerme plajı ve Kargıcak koyudur. Bu saydıklarımızdan dolayı Dalyan çok büyük bir ilgi çekmektedir. Özellikle İngiliz turistler çok rağbet göstermektedirler. Yerli ve yabancı turistler burada bulunmaktan çok keyif almaktadır. Her yıl daha popüler hale gelen Dalyan’ı kesinlikle herkesin ziyaret etmesini tavsiye ediyoruz.

 

Mükemmel Bir Tatil Konumu

 

Tatil yapmak için Dalyan’ı seçenler oldukça doğru bir karar vermektedirler. Buraya tercih edenler mükemmel bir tatil yapmaktadırlar. Dalyan otel olarak Dna Hotel Dalyan’da eşsiz bir tatil imkanı bulunmaktadır. Tatilden beklentileriniz yüksekse eğer mutlaka bu oteli seçmeniz gerekmektedir.

 

Dna Hotel Dalyan yerleştikten sonra çok geniş imkanlar karşınıza çıkmaktadır. Oteldeki her hizmet sizleri memnun etmek içindir. Özellikle muhteşem tuzlu su havuzu, mükemmel dekorasyonu ve serpme kahvaltısı çok sevilmektedir.

 

Muhteşem Dizayn Sahip Butik Otel

 

Dalyan otelleri arasında Dna Hotel Dalyan’ın yeri oldukça ayrıdır. Mükemmel dekorasyonu, havuz girişli oda seçenekleri, muhteşem serpme kahvaltısı, tuzlu su havuzu, oda içinde netflix, amazon prime, youtube gibi uygulamaların yüklü olduğu 43 inç smart led televizyon, nespresso kahve makinesi, çay seti, rhaneva marka lüks buklet ürünleri, 100mbps hızlı internet, minibar ve laptop tipi elekronik kasa gibi imkanları misafirlerine sunuyor.

 

Dna Hotel Dalyan şehir merkezine ve toplu taşıma araçlarına 850 metre ( yürüyerek 10 dakika ), İztuzu plajına 13 km, Sarıgerme plajına 30 km, Göcek merkezine 30 km ve Dalaman havalimanına 30 km mesafededir.

 

Dna Hotel Dalyan

+90 545 302 42 29

dnadalyan.com

Bir Cevap Yazın

  1. Dna Hotel Dalyan için yorumda bulun

    Dna Hotel Dalyan için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dna Hotel Dalyan için ilk yorumu yapabilirsin.