Bodrum Aquapark

Bodrum, tatil denince insanın aklına ilk gelen yerlerden biri şüphesiz. Her sene çok fazla yerli ve yabancı turist Bodrum’u tatil yapmak için tercih ediyor. Bodrum tarihi ve kültürel güzellikleri, doğal güzellikleri, denizi ve koyları, sahilleri ile tatil için en doğru seçimlerden biridir. Bodrum tatillerinde farklı bir deneyim için Bodrum Aquapark’a gidebilir ve burada doyasıya eğlenebilirsiniz.

Bodrum Aquapark, bölgedeki en büyük su parkıdır. Ailenizle ve arkadaşlarınızla katılabileceğiniz Aquapark turları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aquapark içerisinde havuzlar, su kaydırakları, kafe, restoran gibi ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte yerler bulunur. Aquapark içerisindeki su parkı, 40000 metrekare üzerine inşa edilmiştir. Bodrum Aquaparkta, her yaş grubu için etkinlikler mevcuttur. Ayrıca çocuklar için birçok maceracı etkinlik bulunur. Ailesiyle birlikte katılan kişiler için anne-babalar istediği gibi havuzlarda veya güneşlenme alanında dinlenirken çocukları da birbirinden eğlenceli etkinliklere katılabilir.

 

Bodrum AQUAPARK Giriş Ücreti

Firmamız tarafından düzenlenen Bodrum Aquapark turları, uygun fiyatlıdır. Bodrum Aquapark tur için firmamızla iletişime geçerek müşteri temsilcilerimize rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon oluşturduktan sonra tur günü belirlenir. Misafirler kaldıkları otel veya pansiyon da özel servis araçları ile alınır. Bodrum Aquapark, yaz boyunca her gün hizmet vermektedir. Misafirler Bodrum Aquaparka bırakılır.  Bilet fiyatına Bodrum yarımadasının tüm bölgelerinde Bodrum aquaparka gidiş-dönüş servisi ücreti de dâhil edilir. Bodrum Aquapark içerisinde yapılan etkinlikler, su oyunları gibi oyunların ücreti fiyata dâhil değildir. Aquapark içerisindeki harcamalar kişilere aittir.

Acentaları tercih ettiğiniz takdirde Bodrum Aquapark giriş ücreti daha düşük olacaktır. Kapıda direkt öderseniz fiyatlar biraz daha yüksek. Giriş ücreti; alınan hizmetlere, kişi sayısına göre farklılık gösterir. 6 yaş altındaki çocuklar için giriş ücreti alınmaz. Ayrıca 7-12 yaş arasındaki çocuklarda ise giriş bilet ücretinin yarısı alınır. Özel servis araçlarımız, Bodrum Aquapark tur süresi doldurduktan sonra tekrar müşterilerimizi alarak otellerine bırakır.

Tabii havuz değil de deniz sevenler için Bodrum tekne turları da iyi bir alterntif olabilir. 6-7 saatlik bu turlarda 4 ya da 5 koy görme şansına sahip oluyorsunuz ve çok güzel manzaralar görüyorsunuz. Bunları da yine Bodrum’da bulunan acentalar aracılığı ile ya da internetten bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Bodrum Aquapark için yorumda bulun

    Bodrum Aquapark için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bodrum Aquapark için ilk yorumu yapabilirsin.