Unutulmaz bir balayı için: Fiji!

Toplamda 320 ayrı adadan oluşan Fiji, muhteşem doğal güzellikleriyle yeni evli çiftlerin balayında sıklıkla tercih ettiği bir tatil destinasyonudur. Misafirperver insanları ve sıcak havasının yanı sıra baktığınız zaman yüzen balıkları görebileceğiniz kadar berrak sularıyla ünlü olan Fiji, Güney Pasifik Okyanusu’nda yer alır. Pamuk gibi beyaz kumlardan oluşan plajları, nefes kesici su altı aktiviteleriyle tropik iklimi soluyabileceğiniz Fiji’de konaklayabileceğiniz en güzel turistik tesisleri sizin için bir araya getirdik.

Namale Fiji Islands Resort

Fiji’nin en büyük “Her şey dahil” tesisi olarak gösterilen Namale Fiji Islands Resort’ta şehir hayatından tam anlamıyla kopabilmeniz mümkün. Sessiz, sakin ve güneşli bir tatil yapmak isteyenlere hitap eden bu tesiste kendinize özel villa kiralayabilmeniz mümkün. Ödüllü spa bölümü sayesinde tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilir, güneşin batışıyla birlikte eşinizle beraber romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Otelin arka bölümünde kalan şelaleye atlı gezi düzenleyebilmek de yine elinizde. Scuba dalışı yapmaya meraklıysanız, otel size bu imkânı da sunuyor.

Wakaya Club & Spa

Özel bir adaya inşa edilen bu turistik tesiste dünyanın hemen her mutfağından yemekler, misafirlere ikram ediliyor. Şnorkelle dalış yapabileceğiniz bu otel Güney Pasifik’in en kaliteli noktalarından birinde yer alıyor. Adada gezintiye çıktığınızda devasa uçurumların yanından geçebilir, beyaz kumsallarda yürüyüş yapabilir ve Cessna Grand model uçaklarla ada üzerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Turtle Island Resort

Aynı anda en fazla 14 çifti ağırlayabilen bu turistik tesis, Güney Pasifik’teki bir adanın tamamı üzerine inşa edilmiş durumda. Mavi Lagün ve Yasawa Adaları’nı gören nefes kesici panoramik bir manzaraya sahip olan adada Fiji yöresine özgü tasarıma sahip villalarda kalabilirsiniz. Hafifçe esen rüzgar tropik çiçeklerin eşsiz kokusunu solumanızı sağlayacak. Size özel kumsallarda yorulana kadar yüzebilir, adada yetişen taze deniz ürünleri ve bitkileriyle leziz bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Yasawa Island Resort & Spa

Fiji dilinde “Cennet” anlamına gelen 15 kelime vardır ve “Yasawa” bunların başında gelir. Fiji’nin en lüks ve elit tatil durakları arasında gösterilen bu turistik tesiste asla unutamayacağınız romantik sahil piknikleri yapabilmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın

  1. Unutulmaz bir balayı için: Fiji! için yorumda bulun

    Unutulmaz bir balayı için: Fiji! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Unutulmaz bir balayı için: Fiji! için ilk yorumu yapabilirsin.