Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri

Pandemi dönemine rağmen Türkiye’de saç ekiminde başarılı sonuçlara imza atmaya devam etmektedir. COVID-19’a rağmen yabancı ve yerli birçok kişi sorunsuz bir şekilde başarılı operasyonlar geçirmiştir. En iyi saç ekim merkezleri kullandıkları gelişmiş teknolojilerinin yanı sıra, hem hastalarına hem de personeline sıklıkla COVID-19 testlerini kontrol etmektedir. Bu yazıda sizlere saç ekim merkezi tavsiye  bilgileri aktaracağız.

Neopital Klinik Saç Ekimi Merkezi

Saç ekimlerinde % 100 memnuniyet ve kusursuz süreçler sunan Neopital, tercih edebileceğiniz en iyi saç ektirme merkezi arasındadır. İleri teknolojilerle gerçekleşen saç ekimleri doğal saç, kaliteli greft koruması, saçların tutma oranı ve yüksek yoğunlukta olması nedeniyle başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleşmektedir. Saç ekimi merkezinden hizmet alanlar, internet ortamında iyi yorumlar yazmaktadır.

Neopital Saç Ekimi Merkezi, korona virüs zamanında aldığı tedbirlerle hastalarına hizmet etmeye devam etmiştir. Neopital Klinik Saç Ekimi Merkezi, şu zamanda yalnızca 2 veya 3 saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. Hastanede sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde operasyonlar uygulanmaktadır. Her operasyon öncesinde ve sonrasında Neopital Klinik, çalışanlarına düzenli olarak korona testleri yaparak güvenli bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

Asmed Saç Ekim Merkezi

Asmed Saç Ekim Merkezi, alanında deneyimli ve tanınmış olan doktor Koray Erdoğan ile hizmetlerini sürdürmektedir. Saç Ekimi Merkezlerinde ayıran en önemli özelliği doğrudan Dr. Erdoğan tarafından operasyonlarının geliştirilmesidir. Hakkında akademik araştırma makaleleri yazılan birçok tekniği operasyonlarına dahil etmiştir. Bu teknikler K.E.E.P., KE – Boat, KE – Head, KE – REST, Graft Calculator ve Coverage Value olarak yapılmaktadır. Asmed Saç Ekim Merkezine yurt içinde ve yurt dışından hastaları kabul etmektedir.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Merkezi

Saç ekim operasyonlarını uzun süredir başarılı bir şekilde devam ettiren Dr. Serkan Aygın, FUT olarak bilinen yöntemi ilk uygulayan ve başarılı bir şekilde sağlayan doktorlar arasındadır. Uluslararası Dermatoloji Derneği’nin bir üyesi de olan Aygın, yaptığı işlemleri ve ortaya çıkan sonuçlarla hastaların güvenini kazanmıştır. Deneyimli ve uzmanlığı ile kesin sonuçlar vaat eden Aygın, kendi internet sitesinde hastaların deneyimlerini okuyarak da bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca şu dönemlerde COVID-19 tedbirini göz ardı etmeyen saç ekim merkezi, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün tedbir kurallarına harfiyen uymaktadır. Dr. Serkan Aygın ve ekibi İstanbul’da hastalarını kabul etmektedir.

Kaynak : https://bilgiportali.net/en-iyi-sac-ekim-merkezi-sac-ekim-fiyatlari/

Bir Cevap Yazın

  1. Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri için yorumda bulun

    Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Saç Ekim Merkezleri için ilk yorumu yapabilirsin.