Türkiye’deki En İyi Saç Ekim Merkezleri

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi listesinde 2021 yılının en iyi saç ekim merkezlerini sizler için hazırladık.  Tarafsız ve bağımsız olarak yapılan araştırmada Este Magazin olarak tüm saç ekim merkezlerini sizler için araştırdık.

  • Skylar Hair Center Saç Ekim Merkezi İstanbul

Skylar Hair Center Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır. Deneyimli ekibi, uluslararası sertifikalı hekimleri ile % 100 performans odaklı çalışmaktadır. Uluslararası standartlara uygun bir şekilde saç ekimi hizmetleri vermektedir.

  • Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdogan Saç Ekim Merkezi İstanbul

Dünyaca ünlü saç ekim doktoru olan Koray Erdoğan saç ekimi konusunda usta ellerden biridir. Eğer maddi açıdan bir sıkıntınız yoksa mutlaka tercih etmelisiniz. Harika sonuçlar elde eden ve tüm dünyada saç ekimi konusunda tanınan bir uzmandır. Asmed Hair Transplant saç ekim fiyatları yaklaşık 20.000 TL ile 50.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Pek çok ünlü ve iş adamları saç ekimini burada gerçekleştirmektedir.

  • Hermest Saç Ekim Merkezi İstanbul

Yaklaşık 17 yıldır saç ekimi uygulamaları gerçekleştiren Hermest Saç Ekim kliniği, 2018 yıllarında die Welt tarafından “Avrupa’nın en iyi saç ekimi kliniği” ünvanını almıştır.

  • Esteworld Saç Ekim Merkezi İstanbul

2004 yıllarından beri saç ekimi hizmetleri veren Esteworld Saç Ekim Merkezi, saç ekimi yaptıranların beğenisini kazanmıştır. İstanbul’da 3 adet şubesi bulunmaktadır. Esteworld Saç Ekim fiyatları yaklaşık olarak 5.000 TL ile 50.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

  • Estetik International Saç Ekim Merkezi Bursa

Bursa ve çevresinde gidilebilecek deneyimli saç ekim merkezlerinden biridir. Sadece saç ekimleri değil pek çok estetik operasyonları da bu klinikte yapılmaktadır.  Estetik International Saç Ekim Merkezi maliyetleri yaklaşık olarak 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

 

Listenin tamamı : https://www.estemagazin.com/turkiyenin-en-iyi-sac-ekim-merkezleri/

Bir Cevap Yazın

  1. Türkiye’deki En İyi Saç Ekim Merkezleri için yorumda bulun

    Türkiye’deki En İyi Saç Ekim Merkezleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’deki En İyi Saç Ekim Merkezleri için ilk yorumu yapabilirsin.