MARMARİS TEKNE TURU

Yaz boyunca en çok yoğunluk gösterilen herkesin mutlaka denediği bir turdur. Hem uygun fiyatlı hem her şey dahil konseptiyle cebe de zevke de hitap eder. Tekneler 100-120 kişilik ve iki katlıdır. Alt katta masalar, bar, tuvalet ve duşlar; üst katta da şezlonglar bulunmaktadır. Tur boyunca güzel müzikler çalınır, misafirlerin hoş vakit geçirmesi amaçlanır.

Tura katılan misafirler 9.15 ve 9.45 saatleri arası otellerinden alınır ve tekneye transfer edilir. Tekne turuna katılan misafirler tamamlandıktan sonra saat 10.00 – 10.30 arası tekne tura başlar. İkisi fotoğraf dördü yüzme molası olmak üzere 6 yerde mola verilir. Marmaris çevresindeki en temiz, en beğenilen koylara ve görülmesi gereken tarihi yapılara turumuzda yer vermekteyiz.

Yeşil ve açık mavinin birleşiminin capcanlı yansıması sebebiyle fosforlu gibi görünen adını da buradan alan fosforlu mağarada teknemiz 10 dakikalık fotoğraf molası vermektedir. Bilimsel olarak mağaranın içinde bir fosfor maddesi yok ama suyu o kadar temiz ki güneşin yansımasıyla fosfor varmış hissi veriyor. Bir diğer fotoğraf molası Amos Antik kentinde verilmektedir. Antik Amos, bir tepe üstünde yer alan tiyatrotapınak ve bazı heykel kaidelerden oluşur. Giriş ücretsizdir. Tiyatrosu da bölgedeki üç antik tiyatrodan birisidir. Yüzme molası verdiğimiz Turunç koyu, mavi bayraklı plaj statüsünde. Turunç’un sıcak havalarda bile esintili olması sayesinde bunaltmayan bir havası vardır. Su sıcaklığı ise 15 derecenin altına düşmez. Yılın 7 ayı bu koyda denize girmek mümkündür. Diğer bir yüzme mola yerimiz olan Cennet Adası ada denilmesine karşın aslında bir yarımadadır. Ağaçlarla kaplı bu adanın göz dolduran doğası eşliğinde yüzerken huzur bulacaksınız. Rotayı bir diğer yüzme molasına çevirdiğimizde karşımıza Akvaryum Koyu çıkıyor. Bu  koy berrak, açık mavi suyu ve küçük balıklarından dolayı bu ismi almıştır. Koyda Pamukkale’yi andıran travertenler yüzme sırasında suyun içinde dinlenmek için harika oluyor. Burada yaklaşık yarım saat duruyoruz. Yüzmeye doyamayacağınız Çiftlik koyu da mavi bayraklı plaj statüsünde ve Marmaris’teki en güzel plajlar arasında en üstlerde yer alıyor. Suyun derinliğine rağmen denizin dibini görebileceğiniz kadar temiz ve suyu ılıktır. Tur bitimi 16:00 civarı gerçekleşir.

MARMARİS TEKNE TURU KOYLARI

Arabayla ulaşamayacağınız, denizin ortasındaki birçok nadide koyun turumuz içerisinde uygun fiyatlarla tadını çıkarabilirsiniz. En beğenilen koyları imkanlar dâhilinde bir araya getirip siz değerli misafirlerimize Marmaris Herşey Dahil Günlük Tekne Turu adı altında sunuyoruz. Mola verdiğimiz sahillerin de hijyen açısında mavi bayraklı olmasına da özen gösteriyoruz.

TEKNE TURU ÖĞLE YEMEĞİ VE İÇECEKLER

Turumuzun her şey dahil konseptine öğle yemeği, içecek ve transfer dahildir. Bunun dışındaki yiyecek, dondurma vs. ekstra ücretlendirilir. Öğle yemeğinde tavuk ızgara, makarna ve ya pilav, salata vardır. Limitsiz içecekler ise çay, kahve, su, meşrubat, şarap ve bira şeklindedir.

TRANSFERİ

Turlarımıza rezervasyon gerçekleştiren müşterilerimiz için otelden alınıp, otele geri bırakılma ücretsizdir. Fakat bu uygulamamız Marmaris merkezi için geçerlidir. Marmaris dışındaki yerlere transfer gerçekleştiremiyoruz. Tüm tekne turları ve Marmaris çıkışlı Tekne Turu fiyatları hakkında daha detaylı bilgiyi Mares Seyahat acentesi web sitesinde bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. marmaris tekne turu MARMARİS TEKNE TURU için yorumda bulun

    MARMARİS TEKNE TURU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MARMARİS TEKNE TURU için ilk yorumu yapabilirsin.