İslami Tatilin Tek Adresi: Zehra Hotel

İslami tatil söz konusu olduğunda muhafazakar yapıya sahip ailelerin ve bireylerin hassasiyetlerine saygı gösteren, halihazırda bu hassasiyetler gözetilerek tasarlanmış tatil tesisleri akla gelmektedir. Muhafazakar tatil veya tesettür otel isimleriyle de anılan bu tatil konseptinde, sadece Fethiye ili ve Akdeniz bölgesi özelinde değil; ülkemiz genelinde hizmet standardını oldukça yüksek tutan ve bu bağlamda da ‘tek adres’ olarak nitelendirilebilecek Zehra Hotel ile tanışmaya hazır mısınız?

Kadın-Erkek Havuzlar Her Yerde… Peki, Kadınlara Özel Plaj?

İslami tatil konseptinde kadın-erkek ayrı havuzlar zaten olmazsa olmaz. Kadın misafirlerin gönül rahatlığıyla yüzebileceği, ailedeki bütün bireylerin tatilden eşit ölçüde keyif alabileceği bu yöntem günümüzde sınırlı yerlerde uygulanmaktadır. Zehra Hotel ise muhafazakar yaşam tarzına sahip müşterileri için bu yöntemi benimseyerek otel ve tatil köyünde uygulamıştır.

 

Zehra Hotel, kadınlara özel plajı olan tek otel olması münasebetiyle İslami tatil konusunda ilk adres niteliğinde. Zehra Kuleli Beach ile çam ormanlarının arasında, etraftan görünme ihtimali sıfırın da altında olan, tamamen kumlarla kaplı bir plaja sahip Zehra Hotel; temiz denizi ve maviyle yeşilin bir arada harmanlandığı doğasıyla Zehra Kuleli Beach’te kadın-erkek ayrı plajlarda misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Gıda Mevzusu Şakaya Gelmez

Gündelik hayatınızda tükettiğiniz gıdaları ve içecekleri hepimiz elbette çok özenle kontrol edip seçiyoruz. Zehra Hotel, bu konuda kişisel hayatında gösterdiği özeni misafirlerine karşı da fazlasıyla sergileyen bir politika benimsemektedir. İslami tatil konseptinde elbette alkolsüz her şey dahil bir otel hüviyetindeler ve mutfaklarındaki yemekleri de kendi evlerinin mutfağına alışveriş yaparken nasıl özenle seçiyorlarsa, aynı özenle seçiyorlar. Helal gıda ve helal kesim, bu konuda kırmızı çizgileri.

 

Alkolsüz her şey dahil konseptinin en önemli noktalarından birisinin helal gıda olduğunu düşünerek, servis olarak sundukları bütün gıda çeşitlerini aynı özenle ve tek tek kontrol ediyorlar.

Fethiye Ölüdeniz Her Daim Güzel

Tesisin konuşlandığı bölge Muğla ilinin Fethiye ilçesinde, Ölüdeniz’e de oldukça yakın bir mevzide. Dolayısıyla dört mevsim boyunca yerli ve yabancı turistlerin ilgisine mazhar olan bir coğrafyada, bölgede gerçekleştirilen bütün aktivitelere ulaşılabilecek kolaylıkta konaklama olanağı sizi bekliyor.

 

Böylelikle yıl boyu düzenlenen, farklı zevklere hitap eden değişik Muğla festivalleri arasından kendinize en cazip gelenleri seçerek her mevsim konaklayabileceğiniz bir İslami tatil tesisi olan Zehra Hotel’u tercih edebilirsiniz.

 

Festival ve aktivitelerin yanı sıra doğası, tarihi ve kültürü ile de kültür gezisi planlayanların aklına gelen ilk adreslerden birisi olan Fethiye ve Ölüdeniz güzergâhı keza yılın her döneminde ziyaret edebileceğiniz bölgeler arasındadır.

Çocuklarımız, Geleceğimizdir

Aileler için en önemli husus, çocuklardır. Tabii, bizim için de. Onların mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir tatil geçirmesi; misafirler kadar Zehra Grup ekibinin de önemsediği bir durumdur. Bu nedenle Zehra Hotel bünyesinde oldukça çeşitli çocuk aktivite alanları ve çocukların güvenle gezip dolaşabilecekleri açık alanlar bulunmaktadır. Onların mutlu bir tatil geçirmesi, bizler için her şeyden daha önemli.

Her Aile İçin Bir Oda Var!

İslami tatil konseptinin gördüğü ilgi, her yıl artmakta. Dolayısıyla muhafazakar tatil yaklaşımını tercih eden ailelerin sayısı da artmakta. Zehra Hotel olarak, İslami tatil anlayışını benimsemiş, inanç hassasiyetleri uyarınca tesettür otel tercihinde bulunmayı seçen ailelerin geniş çeşitliliğine hitap etmeyi tercih ediyorlar. Bu sebeple, konaklama seçenekleri oldukça geniş tutuluyor. 9 farklı çeşitte oda seçeneği ile, fert sayısının ikiden başlayarak olabilecek en üst seviyeye yükseldiği ailelerimizin hepsine hitap edecek konaklama olanaklarına sahibiz.

Bir Cevap Yazın

  1. İslami Tatilin Tek Adresi: Zehra Hotel için yorumda bulun

    İslami Tatilin Tek Adresi: Zehra Hotel için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İslami Tatilin Tek Adresi: Zehra Hotel için ilk yorumu yapabilirsin.