Ankara Günlük Jeneratör Kiralama Fiyatları

Bir jeneratör kiralamanın maliyeti nedir diye merak ediyor olabilirsiniz. Ticari jeneratörler sadece inşaattan daha fazlası için kullanılır. Ayrıca acil durumlarda veya elektrik kesildiğinde de güç sağlayabilirler. Bir jeneratör kiralama şirketi genellikle saat, gün veya haftaya göre ücret alır. Ne kadar süreyle ihtiyacınız olduğuna ve ihtiyaçlarınızın ne olduğuna bağlı.

Kiralık jeneratör Ankara ortalama fiyatı, ihtiyaç duyulan jeneratörün boyutuna ve kullanım gereksinimlerine bağlı olarak, haftalık 800 ila 1500 TL arasında değişmektedir. Örneğin, 50 kilovat veya daha küçük bir elektrikli marş jeneratörü için günlük kiralanması durumunda 500-800 TL’ye kadar ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Ancak, aylık olarak kiralanırsa, bu aynı tip jeneratör günlük 300-500 TL gibi düşük bir fiyata sahip olabilir. Bir kiralama şirketi ayrıca dizel yakıt veya benzin/propan gazı kullanmanıza bağlı olarak farklı ücretler talep edebilir.

Jeneratör Kiralamanın Maliyeti Ne Kadardır?

Yalnızca bir günlük güç arıyorsanız, bir jeneratör kiralamanın ne kadara mal olabileceğine şaşırabilirsiniz. Bununla birlikte, jeneratöre acil durumlardan daha fazlası için ihtiyaç duyuluyorsa, kendi jeneratörünüzü satın almak ve bir kesinti durumunda başkasından kiralamak daha ucuz olabilir.

Örneğin: ortalama olarak, jeneratörlerin maliyeti, zaman sınırları, gerekli yakıt türü vb. dahil olmak üzere boyut ve kullanım özelliklerine bağlı olarak saatte 30 ila 50 TL veya günde 150 ila 200 TL arasındadır, ancak fiyatlar konuma göre de değişir.  Çoğu durumda, bir jeneratör kiralamanın maliyeti günde 200 ile 300 TL arasındadır. Fiyat ayrıca elektriğin bağlanması gerekip gerekmediğine ve şehir kısıtlamaları gibi diğer değişkenlere de bağlıdır.

Jeneratör Kiralamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir kiralama için ödeme yapmadan önce, ele almanız gereken birkaç husus vardır;

  • Fiyat
  • indirimler
  • Bakım onarım
  • Boyut ve Tip
  • Jeneratörün teslim edilmesi ne kadar sürer

Jeneratör kiralarken, hangi tip jeneratör kiralayacağınız konusunda bilinçli bir karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduğunuzu unutmamak önemlidir. İhtiyacınız olan tüm ekipmana ve ardından bazılarına güç sağlayacak bir jeneratör kiraladığınızdan emin olun. Dizel jeneratörlerin ve üç fazlı jeneratörlerin artılarını ve eksilerini tartın. Bağlı kalmak istediğiniz bütçeyi aklınızda bulundurun ve kiralamanız gerektiğinde uzatmalara izin verin. Kiralık jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için https://koseoglujenerator.com/ sitesine göz atabilirsiniz. Köseoğlu Jeneratör firması Ankara’da hizmet vermektedir ve uygun fiyatlara jeneratör kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

  1. Ankara Günlük Jeneratör Kiralama Fiyatları için yorumda bulun

    Ankara Günlük Jeneratör Kiralama Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ankara Günlük Jeneratör Kiralama Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.