Uygun Fiyatlı Konaklamanın Adresi : AVŞA ADASI

Avşa Adası otelleri yaz aylarında başta İstanbul, Tekirdağ, Bursa olmak üzere Marmara, İç Anadolu bölgelerindeki vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Bölge ulaşım kolaylığı ve uygun konaklama fiyatları ile yerli turistlerin her yıl ilgi odağı olmaktadır.

Yaz aylarında sezonun en yoğun döneminde kişi başı gecelik 100 TL’ye beğendiğiniz otellerde istediğiniz kadar konaklayabilirsiniz. Avşa’daki oteller çoğunlukla apart konseptinde olmak ile birlikte denize sıfır yada denize yakın lokasyonlarda hizmet vermektedir. Konsept olarak apart, kahvaltı dahil ve yarım pansiyon şeklinde yaz döneminde iç turizm ekonomisine katkı sağlayan konaklama tesislerinin çoğunluğu aile işletmesidir. Sıcak samimi bir ortamda kurumsal duruşu ortadan kaldırarak nezaket kuralları çerçevesinde hizmet veren mütavazi Avşa Adası otelleri konum itibari ile denize sıfır yada merkezde denize en uzak olanı 5 dakika olup trafiğe kapılı ara sokaklardan yürüyüş mesafesindedir.

Avşa’da Herşey Dahil Otel Var Mıdır?

AVŞA ADASI

Adada herşey dahil konseptinde tesis yoktur. Bunun yerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil hizmet sunan yarım pansiyon oteller öğlen kendi restaurantlarından isteğe bağlı yiyecek içecek servisi yapmaktadırlar. Bu otellerinden büyüğü Bahar Aqua Resort Otel olup aquapark, çocuk salonu, hamam, sauna, köpük partisi, canlı müzik gibi etkinlik ve olanaklarla misafirlerini mayıs-ekim ayları arasında ağırlamaktadır. Diğer Avşa Adası otelleri https://avsa.bandirma.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Otellere telefonla direk ulaşabilirsiniz. Sizlere önerdiğimiz web sitesinde 100’e yakın seçkin aile tesisine ait güncel fotoğraf, iletişim bilgileri yer almaktadır. Avşa’daki oteller telefon ile rezervasyon almaktadır. Rezervasyon şartı içinse 1 günlük konaklama bedellerini tesise gelmelden yer ayırtmak için hesaba havale yöntemi ile kabul etmektedir. 

Daha Uygun Fiyatlı Konaklama Yapmak İsteyenler için : Nostaljik Pansiyonlar

Bölgede 1000’e yakın pansiyon, apart tarzı konaklama yeri hizmet vermektedir. Avşa Adası pansiyon seçenekleri denize sıfır, bahçeli, havuzlu, müstakil daire şeklinde değişmektedir. 2021 yazında kişi başı 60 TL’den başlayan fiyatlarla 2 kişilik odada 120 TL’ye konaklayabilirsiniz. Eğer sezonluk yada aylık kiralık ev arıyorsanızda aylık kiralama fiyatları 5000 TL civarındadır. Tavsiyemiz eğer uzun vadeli konaklama yapmak istiyorsanız Avşa’da müstakil kiralık ev kiralamanız olacaktır.

Ulaşım ve Feribot Seçenekleri

AVŞA

Bölgeye eğer İstanbul’dan gelecekseniz İDO yaz ve bahar aylarında hızlı feribotlarla Yenikapı, Bostancı, Avcılar merkezlerinden yolcu taşımaktadır. Araba ile adaya ulaşım sağlayacaksanız Erdek ve Tekirdağ hatlarını kullanmanız gerekecektir.  Yaz aylarında İDO Tekirdağ’dan da sadece yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Uygun Fiyatlı Konaklamanın Adresi : AVŞA ADASI için yorumda bulun

    Uygun Fiyatlı Konaklamanın Adresi : AVŞA ADASI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Uygun Fiyatlı Konaklamanın Adresi : AVŞA ADASI için ilk yorumu yapabilirsin.