UÇAK BİLETİ İLETİŞİM

Uçak bileti satın almak ya da bilet durumunu sorgulamak için, kendilerine ait telefon numaraları üzerinden havayolu şirketlerinin çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz. Söz konusu çağrı merkezini aradığınızda faturanıza ek olarak ek bir maliyet getirebilir.

 

Ek bir maliyet getirmemek için Plusfly.com un aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşarak uçak bileti satın alma ve değişiklik gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pegasus İletişim 0850 500 0 777

 

Pegasus, 1990 yılında kurulmuş olan ve o tarihten bu yana aralıksız olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin en büyük ve en eski havayolu şirketlerinden biri.

Sloganı “Uçmanın Kolay Yolu!” olan şirket, Türkiye’nin hemen hemen her noktasına uçuş gerçekleştirdiği gibi, dünyanın Manchester, Rotterdam, Venedik ve Riyad gibi önemli şehirlerine de uçuşlar gerçekleştiriyor.

Siz de ister yurtiçi isterseniz yurtdışı merkezli bir uçuş planlıyorsanız, uçak bileti almak, uçak biletinin durumunu sorgulamak, uçuş hakkında bilgi almak, bagaj eklemek ya da aldığınız bir bileti iptal ettirmek ya da değiştirmek için Pegasus müşteri hizmetleri olan 0850 500 0 777 numaralı telefonu arayabilir, işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Özellikle Türkiye içerisinde THY’den sonra en çok kullanılan havayolu şirketi olan Pegasus, misafirlerinin işlemlerini yorulmadan, çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeleri için böyle bir çağrı merkezi hizmeti sunuyor.

Bu çağrı merkezi sayesinde siz de hem Pegasus’la ilgili hem de aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarla ilgili olarak tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer isterseniz müşteri hizmetlerini ya da çağrı merkezini aramadan önce, Pegasus web sitesi üzerinde bulunan yardım merkezini kullanabilirsiniz.

 

THY İletişim 0850 500 0 737

 

1933 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk havayolu şirketi olan THY, 2016 yılından bu yana Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilmekte, her yıl milyonlarca insanı dünyanın her köşesine taşımaktadır.

127 ülkeye uçuşlar gerçekleştiren Türk Hava Yolları’nın uçuş rotasında tam 292 şehir ve 300 havalimanı bulunmaktadır.

Bünyesinde yüzlerce uçak bulunduran THY, müşterilerinin pek çok ihtiyacını yalnızca çağrı merkezlerin üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Eğer siz de bu THY iletişim hattını kullanmak isterseniz, sabit telefonlar ya da cep telefonunuz üzerinden 0850 500 0 737 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tüm çağrı merkezlerinde olduğu gibi bu çağrı merkezinde de yapmış olduğunuz tüm görüşmeler, hizmet standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.

 

Eğer Türk Hava Yolları’ndan bir bilet aldıysanız ve bilet bilgilerini check ederek doğrulamak istiyorsanız, bu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Aynı zamanda söz konusu çağrı merkezi üzerinden yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir: Türkiye’deki bir şehre ya da dünyanın herhangi bir noktasına bilet almak, aldığınız bileti değiştirmek ya da iptal ettirmek, uçuş bilgilerini sorgulamak, check-in yapmak, bagaj eklemek, uçuşla ilgili ya da uçuş süreleri ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerini gidermek ve çok daha fazlası. Türk Hava Yolları’na ait olan 0850 500 0 737 numaralı çağrı merkez, tüm müşterileri için 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Sun Express İletişim 0850 500 23 11

 

Sun Express 1989 yılında kuruldu ve Türkiye’nin önemli havayolu şirketlerinden biri. Şu anda dünya üzerinde 30 farklı ülkede 90 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştiren şirket, 72 uçaklık geniş bir filoya sahip. 2001 yılında Antalya-Frankfurt seferi düzenleyen Sun Express, Türkiye’nin yurtdışına sefer düzenleyen ilk özel havayolu şirketi oldu.

Sun Express’in aynı zamanda Türk Hava Yolları ve Lufthansa ile de ortaklıkları bulunmakta. Sun Express’in çağrı merkezi hizmetinden yararlanmak için 0850 500 23 11 numaralı telefonu aramanız gerekiyor.

 

Sun Express çağrı merkezi sayesinde xLeg koltuk ya da bagaj hakkı gibi ek hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir, hizmet ya da destek talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon değişikliği yapabilir, biletinizi iptal edebilir ya da diğer işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer 10 ya da daha fazla kişi ile bir uçuş gerçekleştirecekseniz, müşteri temsilcileri bu konu hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacak ve talep etmiş olduğunuz işlemleri gerçekleştirecektir.

Eğer şirketiniz için ya da kendiniz için bir fatura talep ediyorsanız ya da bir karışıklık yaşıyorsanız, bu konu hakkında da çağrı merkezini arayabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

Unutulmamalıdır ki, herhangi bir uçak bileti alınacağı zaman bunun için havayolu şirketlerinin kendi web siteleri tercih edilmelidir. Yada alternatif olarak plusfly.com gibi yetkili acente olduğunu bildiğiniz web siteleri ya da bu sitelerin çağrı merkezlerinden almanız gerekmektedir.

 

Aksi halde ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü söz konusu siteler size var olmayan bir bilet satabilir ve siz de fiyatları uygun diye bu bileti satın alabilirsiniz. Bazen havayolu şirketleri ile anlaşmalı olan firmalardan alacağınız biletler, farklı sebeplere bağlı olarak iptal edilebilir ya da askıya alınabilir.

Bu sebeple güvenilir ve sorunsuz bir bilet alma süreci yaşamak istiyorsanız, bunun için plusfly.com u tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda firmaların kendi web siteleri üzerinden değil, başka bir web siteden bilet aldıysanız bile, bilet almış olduğunuz havayolu şirketi hangisi ise, o şirketin çağrı merkezini arayarak bileti aldığınızdan emin olun.

 

Bir uçak biletini nereden alırsanız alın, mutlaka check etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Her ne kadar küçük bir ihtimal olsa da bilet satın alma işlemlerinde istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. UÇAK BİLETİ İLETİŞİM için yorumda bulun

    UÇAK BİLETİ İLETİŞİM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak UÇAK BİLETİ İLETİŞİM için ilk yorumu yapabilirsin.