Türkiye’deki En İyi 5 Diş Hekimini Araştırdık

Diş ve ağız sağlığına tamamen kavuşmak isteyenler Türkiye’nin en iyi diş hekimlerini seçmek için birçok seçenek mevcuttur. Hastalar diş hekimi araştırırken ilk önce yakın çevresindeki güvenilir diş hekimlerinde tanıdığı olup olmadığını araştırmaktadır. Sizler için diş doktoru tavsiye incelemesinde bulunduk.

Dt. İlker Erdoğan

Sağlıklı dişlere ve estetik görünüme kavuşmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Dr. İlker Erdoğan, doktorasına Azerbaycan Tıp Üniversitesi Mikrobiyoloji alanında yapmıştır.  Dental lazerler konusunda çalışmalarına devam eden Dr. İlker Erdoğan, Navigasyonlu İmplant tedavisi uygulayan ilk doktordan biridir. İlker Erdoğan Köprüsü, Lens Laminate, Laser Supported Flapless Navigated Implantology tekniklerini kendi adına patenti bulunmaktadır. Şu anda İstanbul’da bulunan kliniğinde hastalarını tedavi etmektedir.

Dr. Dt. Kerem Aras

Protez diş alanlarında uzman Dr. Dt. Kerem Aras, 2000 yıllarında doktorasını protetik diş tedavisi üzerine yapmıştır. Yurt dışında pek çok seminer ve eğitime katılarak bilgisini geliştirmiştir. Şu anda bilimsel çalışmalarına devam etmektedir.

2010 yıllından beri Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Fatih Öktem ve Dermo Kozmetik Uzmanı Dr. Yörük ile birlikte Ankara şehrinde estetik diş hekimliği alanında çalışmalarına devam etmektedir. Klinikte implant, kanal tedavisi, zirkonyum diş tedavisi, ortodonti, pedodonti, gülüş tasarımı, diş beyazlatma ve laminate venerler tedavileri uygulanmaktadır.

Dr. Ezgi Şenyurt

Antalya Konyaaltı ilçesinde hizmet veren Doktor Ezgi Şenyurt, kozmetik diş tedavilerindeki yüksek başarı oranları ile ünlüdür. Şenyurt’un estetik ve kozmetik amaçlı çalışmaları ile birlikte implant tedavileri ve ortodonti tedavilerinde de yüksek başarı oranları kazanmıştır. Antalya şehrinde hizmet vermesi ile yurt dışından birçok hastayı kabul etmektedir.

Dr. Galip Gürel

Dr. Galip Gürel, 2003 yıllarında hazırladığı Porselen Leminat Venerler Bilim ve Sanatı isimli kitabı birçok farklı dillerde çevrilmiştir ve dünya çapında ses getirmiştir. Şu anda Türkiye Quintessence Dergisi’nde editörlük yapmaktadır. Aynı zamanda PPAD, EJED, AACD dergilerinde de editörlük yapmaktadır.

Dt. Ahmet Coşkun

En iyi diş hekimleri arasında gösterilen Dt. Ahmet Coşkun, 2018 yılında Gazi Üniversitesi’nde Pedodonti dalında doktorasını tamamlamıştır. Özellikle çocuk diş hekimliği alanlarında uzman olan doktor ve yurtdışında pek çok seminer ve eğitime katılan Çoşkun, çocuklarda yaşanılan ağız ve diş sorunlarını en uygun şekilde tedavi etmektedir. Hem çocukların hem de ebeveynlerin yüzde yüz memnuniyetini kazanmıştır. Dt. Ahmet Coşkun şu anda Ankara şehrinde Miadent Hastanesinde hastalarını tedavi etmektedir.

Tam liste

Bir Cevap Yazın

  1. Türkiye’deki En İyi 5 Diş Hekimini Araştırdık için yorumda bulun

    Türkiye’deki En İyi 5 Diş Hekimini Araştırdık için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’deki En İyi 5 Diş Hekimini Araştırdık için ilk yorumu yapabilirsin.