Beylikdüzü Otelleri

İstanbul’un Beylikdüzü semtinde 60’ın üzerinde otelle hem yerli hem de yabancı müşterilerin uygun ücretlerle konaklaması sağlanıyor. Hem manzarası hem de muhitin kalitesi nedeniyle, İstanbul’da son zamanlarda Beylikdüzü otelleri ve müşteri sayıları hızla artmıştır.

 

Binlerce misafirin konaklamasını sağlayacak yeterli kapasiteye sahip olan Beylikdüzü uygun oteller sayesinde çok sayıda tur şirketiyle anlaşma da yapılabiliyor. Semtteki ticari faaliyetlerin gelişmesi ve konaklamayı destekleyen hizmetlerin artmasıyla birlikte Beylikdüzü’nün otel rekabeti de hız kazanmıştır.

 

Ekonomik Beylikdüzü Otelleri

 

Ekonomik İstanbul Beylikdüzü otelleri ile uygun fiyatla konaklama fırsatı sunuluyor. Günlük ücretleri son derece düşük olması ve kaliteli hizmetleriyle öne çıkan oteller binlerce müşteri tarafından tercih ediliyor. Aşağıda yer alan otellerin her biri 150 ila 250 Türk Lirası arasında değişiklik gösteren ücretlerle misafirleri için faaliyetlerini sürdürmektedir. Beylikdüzü’nde ekonomik otel seçimi şu tesisler incelenerek yılın her dönemi için yapılabilir;

* Ramada by Wundham Beylikdüzü Otel

* Comfort Hotel Beylikdüzü

* Myhouse N5 Business

* Sarissa Hotel

* Hotel Emirhan Palace

* Hotel Expocity

 

Lüks Beylikdüzü Otelleri

 

İbis İstanbul Esenyurt Otel: 3 yıldızlı olan İbis Otel, İstanbul’un Beylikdüzü semtinde konaklamak isteyen misafirlerine uygun fiyatla hizmet veriyor. Ücretsiz kablosuz ağ bağlantısına, ücretsiz park yerine, klimaya ve ücretsiz kahvaltı hizmetine sahip olan otele yılın her dönemi yoğun ilgi bulunuyor.

 

Vespia Hotel: Beylikdüzü otel seçenekleri arasında fiyat performans açısından önde gelen otellerden biridir. Aile odaları bulunan, tekerli sandalyeye özel asansör ve girişe sahip bir hizmet süreci bulunuyor. Ücretsiz park yeri, kapalı yüzme havuzu, klimalı odalar ve çeşitli ödeme türleriyle kaliteli otellerden biri olmayı başarmıştır.

 

Misafir Puanı Yüksek Beylikdüzü Otelleri

 

Beylikdüzü özellikle turist çekmek amacıyla çok sayıda çalışmanın sürdüğü muhitlerden bir tanesidir. Bu nedenle hem otellerin hem de turistlerin ilgi göstermesini sağlayacak detayların üzerinde özel olarak duruluyor. Günlük konaklama fiyatları diğerlerine göre çok daha düşük olan otellerin puanları da lüks otellerin puanlarına yakındır. Misafirlerini mutlu etmeyi başarmış, çok sayıda olumlu yorum almış olan Beylikdüzünde oteller;Vespia Hotel, Hilton Garden Inn İstanbul, Livello Hotel, Reis Inn Hotel gibi birçok konaklama merkezidir.

 

Beylikdüzü otel fiyatları belirlenirken, hem muhitin ortalaması hem de müşterilerin memnuniyetinin sağlanması için çok yüksek tutarlar oluşmamasına dikkat ediliyor. Günlük 200 TL’den başlayan ücretlerle oldukça kaliteli otellerde konaklamak mümkündür.

 

Beylikdüzü Gezilecek Yerler

 

Beylikdüzü civarında konaklarken gidilebilecek yerler arasında üç adet park bulunuyor. Eğlence merkezlerinin yanı sıra, bu lokasyonda yer alan Beylikdüzü Yaşam Vadisi – Gürponar Sahili Piri Reis Parkı ve Kavaklı Sahil Parkı mutlaka gezilmesi gereken yerlerdendir. Temiz bir ortama sahip olması, manzarası ve huzur veren peyzajıyla Beylikdüzü genelinde gezmek mümkündür. Beylikdüzü uygun otel seçimi lüks veya ekonomik olmasının yanı sıra, müşterilerin yapmış olduğu yorumlarla yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

  1. Beylikdüzü Otelleri için yorumda bulun

    Beylikdüzü Otelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beylikdüzü Otelleri için ilk yorumu yapabilirsin.