Altın Kolye

Altın kolyeler, kadınlara kibarlık katmakta ve zarifliklerini ön plana çıkartmaktadır. Her tenin alt tonu farklı olduğu için herkese yakışacak bir altın kolye rengi vardır. Genelde altın kolyeler sarı, beyaz ve pembe tonlarında üretilmektedir. Kişinin kendisine yakışan renge karar vermesi, kolye alırken atılması gereken ilk adımdır.

Sertifika ve Özellik Kartları

İşletme bünyesinde pek çok pırlanta yüzük bulunduran Lizay Pırlanta, ürünlerinin sertifikalarını ve özelliklerini gösteren belgeler ile siparişleri kargoya vermektedir. Müşterilerin ne taktığını bilmesinin hakkı olduğunu düşünen işletme, kaliteli iş yaptığını da sertifikalarını yollayarak kanıtlamaktadır. Özellikle tektaş ve alyans kutularında oldukça zarif ve kibar seçimler yaparak, müşterilerinin bir ömür hatırlayacağı anılar yaratmak için uğraşmaktadır.

Her Cebe Uygun Farklı Desenler

Altın kolye çeşitleri de bulunan sitede, her cebe uygun ürünler vardır. Geometrik desenlerin bulunduğu bir kategori altında; kalp, kelebek, yıldız, melek ve çiçek sembollerine sahip altın kolyelerden dilediğinizi beğenebilirsiniz. Özel üretim olan altın harf kolyelere de sahip sitede, insanların ihtiyaç ve isteklerine göre şekillenmiş pek çok kolye de bulmak mümkündür. Daha küçük figürler sevenler için minimal desenlere sahip altın kolyeler de sitede göz kamaştırmaktadır.

Pırlantalı ve Fantezi Kolyeler

Altın kolyelerde dilenirse pırlantalı olanlar da tercih edilebilir. Pırlantalı olan bu kolyelerin oldukça geniş bir yelpazesi vardır. Göz alıcı parlaklığa sahip kolyelerde fiyatlar karat ve büyüklüğe göre değişmektedir. Özellikle çok sık tercih edilen pırlantalı güneş, yıldız ve melek figürleri, parlaklığı ile sevdiklerinizin boynunda bir ışıltı yaratacaktır. Altın fantezi kolyeler ise günlük kolyeler değildir. Bu kolyelerin parlaklığı ve ağırlığı sıradan altın kolyelere göre çok daha fazladır. Özellikle davetlerde kadınların boynunda görmeye alışık olunan bu tip kolyeler, oldukça şık ve zarif bir hava katmaktadır.

Bir Cevap Yazın

  1. Altın Kolye için yorumda bulun

    Altın Kolye için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altın Kolye için ilk yorumu yapabilirsin.