En İyi Saç Ekim Merkezi Nerededir?

En iyi saç ekim merkezi listelerini sizler için inceledik. Saç ekim merkezleri konaklama paketleri dahil hizmetler sunabilmektedir. Bu sayede İstanbul dışında yaşayanlar için hem güzel bir tatil hem de değişim imkanı sunar. Peki en iyi saç ekim merkezi nerededir? İşte en iyi saç ekim merkezleri;

Neopital Saç Ekim Merkezi

DHI, FUE, tıraşsız, organik gibi farklı yöntemler ile hizmet verme kapasitesinde olması, Neopital Saç Ekim Merkezi’ni en iyiler listesine alan etkenlerden birisidir. Erkek ve kadınlara hizmet veren bu klinik, %99 gibi başarılı bir tutma oranına sahiptir. Ayrıca, dış görünümde, kesinlikle saç ekimi imajı olmadığının da altını çizerek, doğal görünümlü saç ekim konusunda iddialı olduklarını belirtmektedirler.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi 

Güncel teknolojisi ve deneyimli kadrosu ile uluslararası standartlarda tedavi imkanları sunan Dr. Muttalip KESER, FUE saç ekimi tekniğinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısıdır. Bu sayede, sıkıntılı bir yöntem olan FUT metoduna alternatif olmuştur.

Estetik International Saç Ekim Merkezi Bursa

Bursa ve çevresinde yaşayanlar için gidebileceğiniz en deneyimli saç ekim uzmanlarının olduğu bir merkezdir. Sadece saç ekimleri değil birçok estetik operasyonları gerçekleştirilmektedir.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Acıbabadem hastanesi saç ekimleri konusunda da son derece iyi bir hizmetler sunmaktadır. Fiyat olarak diğer merkezlere göre daha maliyetli olsa da estetik ve başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. En iyi saç ekim hastanesi diyebiliriz.

Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul

Saç ekimlerinde son teknolojileri kullanan bir merkezdir. Başarılı doktorları tek çatı altında toplamıştır. Uzman Doktor Melike Külahçı tarafından başarılı saç ekimi operasyonlarına imza atmışlardır. Ayrıca robotik saç ekimlerinde Türkiye’de ilk uygulanan saç ekim merkezlerinden biridir.

Fiyat ve diğer detaylı bilgiler  : https://www.memurhaberci.com/en-uygun-sac-ekimi-merkezleri-ve-guncel-fiyatlari-tam-liste/

Bir Cevap Yazın

  1. En İyi Saç Ekim Merkezi Nerededir? için yorumda bulun

    En İyi Saç Ekim Merkezi Nerededir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Saç Ekim Merkezi Nerededir? için ilk yorumu yapabilirsin.